Domy góralskie, domy z bali, gonty drewniane i łupane - Domar

Domy góralskie z drewna

Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się profesjonalną budową domów góralskich, które zachwycają swoim wyjątkowym wyglądem, a także ogromną funkcjonalnością. Domy z bali, które zapewniamy naszym Klientom, z pewnością spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających osób. Specjalizujemy się w budowie domów z litych bali tzw. połówek, z płazów (bale prostokątne), a także w budowie domów szkieletowych. Zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby do poznania naszej wyjątkowej oferty.

Domy z bali

Stwarzają szereg korzyści dla zamieszkujących w nich osób. Najważniejszymi ich zaletami są:

Klimat i estetyka
Nie można zaprzeczyć, że domy góralskie drewniane mają swój urok i specyfikę tzw. "duszę", zarówno z zewnątrz, jak i od środka. Prezentują się wyjątkowo i są doceniane zarówno przez miłośników nowoczesności, jak i tradycji. Wyjątkowy klimat domów z bali na pewno przypadnie do gustu zarówno osobom samotnym, parom, jak i rodzinom z dziećmi.

Zdrowie
Drewno gwarantuje utrzymanie prawidłowej wilgotności w pomieszczeniach. Pochłania jej nadmiar, a w okresach suchych oddaje ją, zapewniając jej optymalną ilość. Ściany domów góralskich "oddychają". Doskonałe połączenie wysokiej estetyki, a także walorów praktycznych sprawia, że domy z bali są wybierane przez coraz większą grupę zadowolonych Klientów, do których mogą dołączyć również Państwo.

Ekonomia
Koszt budowy całorocznego domu z bali jest niższy od domu murowanego. Domy z bali mają również bardzo niski koszt utrzymania. Drzewo zapewnia najlepszą izolację cieplną i akustyczną, co zapewnia mieszkańcom ciszę i azyl od hałasu dnia codziennego. Współpraca z wieloma sprawdzonymi firmami pozwala nam łączyć tradycyjne budownictwo z najnowszymi osiągnięciami techniki. Sprostamy wymaganiom nawet najbardziej wymagających Klientów. Sprawimy, że Państwa dom będzie ekologiczny i tani w utrzymaniu. Jeżeli pragną Państwo w najlepszy z możliwych sposób połączyć komfort mieszkania z funkcjonalnością oraz oryginalnym wyglądem, oferowane przez nas domy góralskie z pewnością będą najlepszym rozwiązaniem.

Czas realizacji domu z bali
Domy z bali o powierzchni użytkowej ok 120 m2 budujemy w około 4 tygodnie dla stanu surowego zamkniętego. Koszty budowy wyceniane są indywidualnie. Budujemy z materiału własnego lub powierzonego. Domy góralskie budujemy z projektów powierzonych przez inwestora, współpracujemy również z kilkoma biurami projektowymi. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta obejmująca atrakcyjne domy z bali, zachęcamy do kontaktu.